Kokybė

Prekės ženklui „Lubella“ produktų kokybė yra svarbiausia, todėl mes suderiname tradiciją su šiuolaikinėmis technologijomis. Daugiau kaip 130 metų patirtį grūdų perdirbimo srityje, kruopščiai paruoštas bei nuolat tobulinamas receptūras mes deriname su mūsų darbuotojų žiniomis ir galimybėmis, kurias suteikia šiuolaikinės technologijos. Viskas tam, kad galėtumėte palaikyti aukščiausius standartus kiekviename mūsų produktų gamybos procese ir tiekti į rinką pastovios, garantuotos kokybės produktus. Mes nuolat investuojame į naujas technologijas. Tai padeda mums būti tarp lyderių, augti ir siūlyti rinkai naujas tendencijas. 

„Lubella“ turi labai šiuolaikines gamybos linijas ir kelių etapų gamybos proceso kontrolės sistemą, kurios leidžia mums tiekti vartotojams garantuotos kokybės produktus. „Lubella“ produktų gamybos procesai atitinka įdiegtos maisto produktų saugos sistemos pagal HACCP (liet. RVASVT) ir kokybės vadybos sistema sistemos ISO 9001 : 2001 standartus. Gamybos proceso metu kompanija naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas, kurias tiekia patys geriausi ir patikrinti tiekėjai. 

„Lubella“ makaronai yra gaminami iš aukštos kokybės kviečių. Specialus malimo procesas leidžia gauti iš jų miltus, kurie užriktina makaronams atitinkamą kietumą ir elastingumą. Specialus džiovinimo procesas užtikrina išskirtines savybes - „Lubella“ makaronai nesulimpa ir išsaugo savo natūralų aromatą bei auksinę spalvą.